محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره برق و صنعت ماهان

درباره ما

فروشگاه برق و صنعت ماهان از سال 1386 فعالیت خود را جهت تأمین ملزومات برقی در شهر تبریز آغاز کرده است. برق و صنعت ماهان از همان سال تأسیس، در زمینه فروش محصولات برقی اعم از سیم و کابل، کابل آلومینیومی، کابل مخابراتی، کابل آیفونی، کواکسیال، کابل شبکه و ... با کسب نمایندگی از شرکت های معتبر بافه سیم گلستان، کابل مازندران، دلتا کابل کرمان، فعالیت کرده و در ادامه راه خود با عرضه مستقیم محصولات سیم و کابل شرکت آذر سیم ماهان یفونیف کواکسیال توانست دامنه فعالیت های خود را گسترش دهد.

همچنین، به یاری خداوند و با کسب نمایندگی های مختلف فروش در زمینه داکت، ترانکینگ و تجهیزات شبکه از شرکت سوپیتا، کلید و پریزهای لوکس خانگی از شرکت ویرا الکتریک، هواکش­های خانگی و صنعتی از شرکت الکتروفن، نیز عرضه سایر محصولات برق صنعتی و شبکه از برندهای معتبر موجود در بازار، این فروشگاه توانست که بر جایگاه خود بین مشتریان مهر تأیید بزند.

برق و صنعت ماهان در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه شبکه فروش خود، در جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، حذف فروش منطقه ای، فعالیت تجارت الکترونیکی را در دستور کار خود قرار داده و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است که همینک در اختیار شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمت رسانی به مشتری، همواره جزو برنامه های اصلی فروشگاه الکترو ماهان بوده است؛ به همین دلیل اساس تمام سعی و تلاش ما تأمین رضایت خاطر مشتری و کسب تجربه خوب از خرید برای آنها می باشد.

ارسال و تعویض کالا به شکل های متنوع، تخفیف به مناسبت های مختلف، ایجاد فضای خرید راحت و آسان، خدماتی است که ما برای مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم. هدف فروشگاه الکترو ماهان خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها است که امید است به این مهم دست یابیم.